बाँकेमा एमाले कार्यालयभित्र पुस्तकालय ब्यवस्थित र नियमित गरिने !

अन्तराष्ट्रीय मुख्य खबर विचार / ब्लग

नेपालगञ्ज, जेठ ६ नेपालगञ्जस्थित नेकपा एमाले पार्टी कार्यालयभित्र पुस्तकालय ब्यवस्थित गरिने भएको छ । मदन भण्डारी पुस्तकालय बाँकेका अध्यक्ष खिलप्रसाद भुसालको अध्यक्षतामा शनिबार बसेको कार्यसमितिको बैठकले दैनिकरुपमा पुस्तकालय सञ्चालन गर्ने गरि तयारी अघि बढाउने निर्णय गरेको छ । कार्य समितिका सदस्यहरुलाई कार्य विभाजन समेत गरिएको छ ।


बैठकले हरेक साता दुई घण्टा विभिन्न विषयमा प्रशिक्षणत्मक कक्षाहरु सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको सचिव किशोर थापाले जानकारी दिनुभयो । बैठकले पुस्तकालयका आवश्यक पुस्तक लगायतको सहयोगका लागि आग्रह समेत गरेको छ । आगामी शनिबार दर्शन र सरकारको नीति तथा कार्यक्रममा केन्द्रीत भई प्रशिक्षण सञ्चालन गरिने छ । अध्यक्ष भुसालले पुस्तकालयका लागि विभिन्न पुस्तक हस्तान्तरण गर्नुभएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *